Substral Univ. Toa- ja Aiataimede väetis huumusega 250ml

Tootekood: 5901875001473
Kaubamärk:

Orgaanilis-mineraalne väetislahus toa- ja suvelillede väetamiseks.

Sisaldab taimede kasvuks ja arenguks kõiki vajalike toitaineid (makro- ja mikroelemente) mis tagavad optimaalse kasvu ja arengu, rikkaliku õitsemise, lehtede ja õite värvikirkuse aastaringselt.

Väetisele on lisatud looduslikku Leonardiiti (suure humiinhappesisaldusega orgaaniline sete), mis tõstab taimede bioloogilist aktiivsust. Parandab toiteainete omastamist mullast ja veekasutust. Vähendab taimede stressi, tõstab vastupanuvõimet taimehaiguste suhtes.

Kasutamine:

Vastavalt taimeliigi soovitusele või:

taimede kasvuajal (aprillist septembrini) ¼ – ½ korki (7 ml – 14 ml) 1 liitri vee kohta, nädalas,

puhkeajal ¼ korki 1 liitri vee kohta igal kolmandal nädalal.

Toalilled: aprilli-september: väetada taimi kord nädalas 1/4 korki  1 L vee kohta

oktoober-veebruar: väetada taimi igal kolmandal nädalal 1/4 korki  1 L vee       kohta

Suvelilled: väetada kord nädalas 1/2 korki 1 L vee kohta

Vesikultuurid (hüdrokultuurid): väetada igal teisel kastmisel 1/4  korki 6 L vee kohta

Altkastmisega potid: väetada igal kastmisel 1/4  korki 3 liitri vee kohta

Koostis:

Orgaanilis-mineraalne väetislahus:

NPK väetislahus. N:P2O5:K2O 7:3:5 +mikroelemendid ja huumus. Kloorivaba

Mineraalväetise osa N:P2O5:K2O 7:3:5 +mikroelemendid. Lämmastik (N) kokku 7 %, sh 1,7 % nitraatlämmastiku, 1,8 % ammooniumlämmastikku, 3,5 % uurealämmastiku. Vees lahustuv fosforpentoksiid (P2O5) 3,0 %. Vees lahustuv kaaliumoksiid (K2O) 5 %. Vees lahustuvad mikroelemendid: raud (Fe) 0,03 % (DTPA kelaadina), mangaan (Mn) 0,01 % (EDTA kelaadina), vask (Cu) 0,002 % (EDTA kelaadina), tsink (Zn) 0,002% (EDTA kelaadina), molübdeen (Mo) 0,001 %. Kloriidivaba.

Orgaanilise aine sisaldus 0,15-0,2 %. Minimaalne orgaanilise süsiniku sisaldus 6-9%, fulvohapete sisaldus 1,5-2,5%.

pH 6,5

Hoidmine ja säilitamine:

Originaalpakendis suletuna püstises asendis, kuivas otsese päikese eest varjatuna, temperatuuril 5-30° C lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas. Mitte tarvitada toiduks. Silma sattumisel loputada rohke veega. Haigusnähtude tekkimisel võtke ühendust arstiga.

Säilivusaeg: õigetel hoiutingimustel 5 aastat. Kasutusaeg ei ole piiratud.Valmistatud: vt pakendilt.

Sarnased tooted

Rikkalikult õitsvate suvelillede nagu pelargoonid, surfiiniad, kaksikkannused, petuuniad, fuksiad, begooniad, raudürdid, lemmaltsad, kirikakrad jt. kaks ühes väetis. Kohene kiire toime koos usaldusväärse ja turvalise väetamisega vastavalt taime vajadustele, soojuse ja niiskuse koosmõjul järk-järgult 6-kuu vältel. Mikroelementidega rikastatud mineraalväetis sisaldab tasakaalustatult kõiki taimede kasvuks, arenguks vajalike toiteelemente. Annab hea kasvuhoo. Tagab rikkaliku värvikirka õitsemise ja uute õiepungade moodustamise. Tõstab vastupanuvõimet haiguste ja kahjurite suhtes.

Keskkonnasõbralik – toitaineid ei uhuta põhjavette.

Tootekood: 4062700675144

100% taime väetis. Sobib kõikide toa ja rõdutaimede sh köögiviljade ja maitsetaimede väetamiseks. Nähtav tulemus 7-päeva jooksul. Pumbaga pudelis, lihtne kasutada. Sobib mahepõllumajanduseks.

Tootekood: 4062700873755

Magneesiumi ja rauarikas väetis okaspuudele, rododendronitele jt igihaljastele või happelist keskkonda vajavatele taimedele (hostad, hortensiad, magnooliad, mustikad, kanarbikud jt). Tagab rikkaliku õitsemise, viljumise ja sordiomase õite, lehtede ja okaste värvi. Hapestab pinnast ning kaitseb okkaid kolletumise eest.Kergesti taimede poolt omastatav vähemalt 70% ulatuses (enamlevinud graanulväetised 20-25%). Ühtlane tasakaalustatud väetamine 100 päeva jooksul. Toimib 3x kauem ja kulub 3x vähem kui tavalist graanulväetist.
Aitab kaasa noorte võrsete õigeaegsele puitumisele tõstes nii nende talvekindlust. Puudub vajadus kasutada eraldi “sügisväetist” ja “mõrusoola”. Väetis on tolmuvaba ja hea voolavusega. Kasutamine lihtne ja mugav.

Tootekood: 5907487100672

100 % looduslik. Kasutamiseks toas ja aias võitluseks taimi kahjustavate erinevate putukate ja lestalistega: lehetäid, kilptäid, puudertäid (villtäid), kedriklestad, kasvuhoone karilased jt. Toimib kahjustajate erinevatel eluetappidel: munad, vastsed, valmikud. Moodustab õhukese kileja kihi mis takistab putukate hingamist ja arengut. Taimi võib toiduks tarvitada juba samal päeval.

Tootekood: 5907487102317

Kvaliteetne orgaanilis-mineraalne väetis petuunia, pelargooni, inglitrompeti, fuksiate, begooniate jt rikkalikult õitsvate suvelillede väetamiseks rõdul ja aias. Sisaldab taimede kasvuks ja arenguks kõiki vajalikke toiteaineid (makro- ja mikroelemente). Väetisele on lisatud looduslikku Leonardiiti (suure humiinhappe sisaldusega orgaaniline sete, mis on saadud kaevandamise kõrvalsaadusena), mis tõstab taimede bioloogilist aktiivsust parandades toiteainete omastamist mullast ja veekasutust. Vähendab taimede stressi, tõstab vastupanuvõimet taimehaiguste suhtes.

Tootekood: 5907487103383