Kontaktid / Contacts

 

              Cash & Carry jaemüük

             5333 82 11 - info@floratrade.ee 

Mona Lisa Pajula - info@floratrade.ee

Urmi Rannamets - urmi@floratrade.ee

Olga Sherstiuk - info@floratrade.ee

Kaire Salumäe - info@floratrade.ee 

Nora Alfetahe - info@floratrade.ee

Epp Uibo - info@floratrade.ee

 

Hulgimüügi osakond

Tallinn 

Janno Tulp - 51 56 488 - janno@floratrade.ee

Siin võiksid olla sina - vaba@floratrade.ee 

Piret Põllu  - 58 266  860 - piret@floratrade.ee

Meelika Valt - 55 663 994 - meelika@floratrade.ee

Lõuna Eesti  

Tõnis Soopere - 56 24 2220 tonis@floratrade.ee

 

Ostujuht (Lõikelilled)

 
Pirika Fedotova - 588 032 65 pirika@floratrade.ee

 

Ostujuht (Potililled) 

Siin võiksid olla sina - vaba@floratrade.ee

 

Logistika ja transport 

 
Margus Kuuse  - info@floratrade.ee

Toomas Lepvalts - info@floratrade.ee

Siin võiksid olla sina - vaba@floratrade.ee

 

Raamatupidamine

riina@floratrade.ee 
arved@floratrade.ee
 
Juhatus
 
Erki Jalakas - erki@floratrade.ee
Taaniel Karp  - taaniel@floratrade
 

 

 

 

 

  Verdissimo Preserved Flowers Finland department

TESSA Roses Finland wholesale

 Janno Tulp - +358 466 800 296

janno@floratrade.ee

 OLEME AVATUD 7 PÄEVA NÄDALAS:

E: 8:00-18:00

T: 8:00-18:00

K: 12:00-18:00

N: 8:00-18:00

R: 8:00-18:00

L: 9:00-16:00

P: 12:00-15:00